Opis inwestycji

Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstała nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosły się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieniła wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragnęły zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.

Osiedle Warszawa

Osiedle Warszawa to kolejna inwestycja mieszkaniowa dewelopera ATAL na mapie Warszawy. Prace przy budowie osiedla zostały podzielone na trzy etapy. W pierwszym z nich powstały dwa budynki o spójnej i minimalistycznej architekturze.

W ich obrębie zaprojektowano 119 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. W budynkach znajdują się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz jedna kawalerka. W obrębie obiektów zaplanowano liczne komórki lokatorskie – zarówno w pełni niezależne, jak również przypisane do miejsc postojowych – oraz 136 miejsc parkingowych, wśród których znajdują się miejsca pojedyncze, rodzinne oraz połączone z boksami na rower. W projekcie uwzględniono też przestronny lokal usługowy na parterze, w którym powstał klub fitness z siłownią – został on oddany do użytkowania dla mieszkańców osiedla.

Osiedle Warszawa II

W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstałymi w etapie pierwszym. Znalazło się w nim 86 mieszkań. Mieszkańcy mieli do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne z przypisanym boksem na rower.

Dla komfortu mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach powstało 9 dodatkowych naziemnych miejsc postojowych.

Osiedle Warszawa III

Osiedle Warszawa III to ostatni etap tego nowoczesnego osiedla. W skład inwestycji weszły 2 budynki oferujące łącznie 128 mieszkań. Mieszkańcy mogli wybierać spośród lokali 1-4-pokojowych o zróżnicowanych powierzchniach - od 39 mkw. do 110 mkw. Tak szeroka gama metraży znacznie ułatwiła mieszkańcom dobór mieszkania doskonale dostosowanego do własnych potrzeb. W trosce o ich wygodę zaplanowano również komórki lokatorskie oraz 128 miejsc postojowych, w tym miejsca pojedyncze i rodzinne z przynależnymi boksami na rower. Na terenie trzeciego etapu znalazły się także 2 lokale usługowe.